| anonim_4396 a întrebat:

am un Samsung galaxy s3 si mi-au aparut in agenda contactele de la skype si mess. cum fac sa le sterg? raised eyebrows pe cele de la mess le-am sters si s-au sters si din lista de messrolling on the floor.

2 răspunsuri:
| Teodor_Constantin_1997 a răspuns:

He he. Intri la contacte, deschizi meniu secundar, si dai pe Display Options. Acolo o sa vezi mai multe conturi. da-le disable la toate happy Eu am anroid 2.3.7, deci nu stiu daca o sa mearga si la tine laughing