| Life97 a întrebat:

sper ca ma puteti ajuta, am un Samsung galaxy note de cateva zile si mi-am bagat messengerul pe el, contactele mi s-au bagat in agenda telefonica si am dat sa sterg unu si zicea asa: "nu puteti sterge doar sa ascundeti/socializati cu un contact" si am dat ok si mi le-a ascuns si daca intru pe yahoo messenger nu mai am niciun id de mess ce trebuie sa fac? se poate remedia problema?

1 răspuns:
| Laliiiii a răspuns:

Pai normal ca se poate, iti bagi din nou contactele si la urmatoarele raspunsuri/ intrebari date de telefon esti mai atent, si eu am un Samsung Galaxy Note, N7000 Blue [ca tine] si mie mi-a mers