| Domino2018 a întrebat:

Salut TPU,
Am schimbat de curand displayul la un Samsung Galaxy s3, totul a mers ok cu exceptia camerei frontale care la deschidere nu porneste i-mi da eroare, am incercat toate variantele posibile pana la resetare setari din fabrica si nimic, am inlocuit si camera cu una noua degeaba aceiasi eroare apare sad

1 răspuns:
| georgianasiiulia a răspuns:

Este o eroare din fabrica care ti-a aparut. Daca este in garantie du-te de unde l-ai cumparat si vi vezi ce are. Poate sa ti-l inlocuiasca sau vezi tu.