| Luissaa1332 a întrebat:

Am un Samsung galaxy s3 si cand intru pe camera foto apare o fereastra in care scrie "avertisment, eroare la aparatul foto". Am resetat telefonul si am incercat si sa sterg datele camerei din setari si inca tot nu merge, ce pot face?

3 răspunsuri:
| Rommeo a răspuns:

Poate sa fie din doua motive: ori e o eroare hardware a camerei (s-a defectat camera), ori daca nu trebuie flash-uit din nou sistemul de operare. L-ai scapat cum-va? a suferit socuri mecanice, sau ai incercat sa flashuesti ceva, sa-l root-ezi sau alte chestii din astea?

| Luissaa1332 explică (pentru Rommeo):

Nu am incercat sa fac niciuna dintre astea, nu stiu cum sa le fac, iar de scapat. posibil.dar nu ieri, cand a inceput sa imi apara eroarea.

| Rommeo a răspuns (pentru Luissaa1332):

Atunci daca zici ca totusi l-ai scapat sa fisurat un circuit chiar daca nu s-a intamplat atunci pe moment.