| Heythere a întrebat:

Am si eu o intrebare.Am auzit, de curand, desi stiu ca este intarziata aceasta informatie laughing..de chestia aia de la RCS&RDS.Care dau Samsung Galaxy s2 bla bla. Mai este valabila oferta in Constanta? Daca da, imi puteti explica si mie toata treaba? Adica dau 500 lei/luna pentru telefon + trebuie sa platesc si abonamentul+ si cat vorbesc, sau platesc 500 si telefonul si abonamentul si restul cat vorbesc? Si este codat? Adica pot vorbi si in alte retele? Va rog sa imi explicati toata treaba si sa imi dati informatii concrete. Multumesc mult. FUNDA! happy A da, si ce preferati dintre un Samsung Galaxy S2 si unul S3? happy

2 răspunsuri:
| Eu_Bogdy_1998 a răspuns:

Ieti s2 este foarte bun si nu este codat poti vb linistit

| Heythere explică (pentru Eu_Bogdy_1998):

Aha. Multumesc. Dar mai este valabila oferta in Constanta? Si explica-mi, daca stii toata treaba laughing.Cat trebuie sa dai pe luna etc etc. toate cele happy. Daca stiibatting eyelashes. Si multumesc de raspuns.