| MihaelaMihaa a întrebat:

Daca maine, 24.03.2011 imi comand un telefon de la Orange(este oferta aceea care tot face reclama la TV) Samsung Wave 525 si oferta este valabila pana in 31 martie 2011 si telefonul va ajunge la mine cam intr-o saptamana mai este valabila oferta? Daca telefonul ajunge in 31 martie si oferta este valabila pana atunci...Eu sunt ca mai este pentru ca am dat comanda inainte de expirarea ofertei.Platesc mai putin daca il comand in perioada asta...stiti voi ca este oferta aia la Orange.
Voi ce ziceti? O sa platesc cat este oferta sau mai mult pentru ca telefonul va ajunge aproape cand expira oferte?

Răspuns Câştigător
| sorinaviatoru a răspuns:

Pai daca tu ai dat comnada la telefon cand inca era valabila o sa platesti cat este oferta pentru ca tu esti notat ca ai dat comanda in timpul promotiei. Puteai comanda chiar si in 30 ca tot valabil era.