| anonim_4396 a întrebat:

Am și eu o întrebare, am o cartela TELEKOM pe care o reîncarc lunar cu 6€. Astăzi am reîncărcat-o pentru ca o sa fiu plecat din oraș și am nevoie de minute, cartela expira peste 2 zile. Am reincarcat-o intr-un magazin Telekom dar vad ca nici pana acum nu s-a reactivat. Am trimis și sms cu text U6 dar nimic. Știe cineva ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la telekom si o sa vada ei ce are cartela poate sa demagnetizat, iar atunci trebuie sa cumperi o nouă cartelă de la ei cu acelasi numar care este pe aceasta.

| Intruder19 a răspuns:

Suni in call center si vezi exact ce s-a intamplat.