| ramon2473 a întrebat:

Buna tpu.ro. Eu am abonamnet la Orange si am cont Orange. Sora mea locuieste in alt judet si are o cartela reincarcabila Orange din care mai are optiuni pana l adata de 17 luna aceasta.
M-a rugat sa ii reincarc din contul meu optiuniea cu minute de 6 euro.
Este nelamurita de faptul de ce nu are acum 10x 1000 de mb? A sunat la 333 si a primit doua mesaje, unul cu cat mai are din optiunea cea veche care expira la data de 17 si unul cu ce i-am reincarcat eu.
Cum poate face astfel incat sa primeasca 10x internet tinand cont ca i-am reincarcat optiuni de 6 eur?

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Bonusul se aloca la prima activare a unei optiuni de minimum 5 euro credit din oferta curenta, nu si pentru reincarcarea cu optiune. Te rugam sa ne spui numarul de telefon in mesaj privat, ca sa putem verifica ce s-a intamplat.
O zi buna,
Orange helper