| JolnT a întrebat:

Am si eu o întrebare dintre telefoanele ALLVIEW V2 VIPER + si SAMSUNG GALAXY A5 2016 pe care l-ați recomanda?

5 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Pai frate, cum sa le compari laughing?
E diferenta de 1000 lei intre ele, normal ca Samsung, are totul mai bun.

| LTAA a răspuns:

Samsung

| IoanaIonuca a răspuns:

Samsung, fara doar si poate.

| UnBaiat439 a răspuns:

Samsung, clar.

| rocsy11 a răspuns:

Allview, nu pentru ca as fi o romanca infocata. Samsung costa mai mult doar pentru ca i se face reclama. Eu am avut Samsung si nu a mai mers dupa o luna. Am zis ca asta-i viata nu era bun si mi-am luat alt Samsung. Surpriza, nici ala nu a mers. Dupa am luat un Allview si inca imi merge si e super. Samsung e doar pentru copii si persoane ce vor sa fie "smecheri" dar nu prea reusesc si isi iau Samsung. Faci ce vrei, doar mi-am dat cu parerea.
P.S.- Imi pare rau celor care le-am spus ca au un Samsung doar sa fie smecheri.
P.S.P.S. Ba nu imi pare =]]]