| VIktAD444 a întrebat:

am si eu o intrebare: iPhone 4 sau Samsung SIII? Daca e posibila justificarea raspunsului, va rog justificati.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S3 I9300/S III (64 GB) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/mobiles/compare.php?ids=2141%2C169%2C2069

Toate cele bune!

2 răspunsuri:
| NellieLovett a răspuns:

Samsung SIII deoarece dispozitivele Apple sunt compatabile doar cu dispozitive Apple.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Samsung. De ce? Este facut sa fie mai versatil. Sunt softuri mai multe. Nu te costa bani multi ca Apple. E mai "la moda" cum s-ar zice.