| enemircea39 a întrebat:

Am o mica mare intrebare. iPhone 6 Plus Gold sau Samsung Galaxy Note 4?
Am mai avut probleme cu un Samsung Galaxy S5... Deci trag spre iPhone... Vreau sa justificati raspunsurile. Fundita.

7 răspunsuri:
| Deliiiia a răspuns:

Samsung Galaxy Note 4, aproape din orice punct de vedere e mai bun decat Iphone 6. Si iphon-urile au problemele lor.

| enemircea39 explică:

Crasivaea, cred ca ai Note 3... Note 4 pe QuickMobile e precomanda si in alta parte nu am gasit...

| Crasivaea a răspuns:

Samsung galaxy note 4 am si eu unul si crede-ma e mult mai bun decit iPhone 6 plus gold - o prietena de a mea a avut(s-a stricat) si nu a satisfacut-o deloc si acum si-a luat si ea un Samsung galaxy note 4

| enemircea39 explică (pentru Crasivaea):

Crasivaea, cred ca ai Note 3... Note 4 pe QuickMobile e precomanda si in alta parte nu am gasit...

| sweetlove003 a răspuns:

Hai sa fim seriosi:iPhone 6, normal.pe langa faptul ca a aparut destul de recent are niste caracteristici ce nu le intalnesti la celelalte(forma, dimensiuni, aplicatii, setari, instructiuni etc)

| Dacid a răspuns:

Am un Apple iphone 6 plus varianta gol și sunt f mulțumit. De ce
În primul rand eu doresc un telefon cu design impresionant și apoi cu o performanta mare. În plus iphone și note 4 au performante asemănătoare dar Apple are cred eu cel mai frumos design la 6 plus. În al doilea rand 6 plus are o autonomie mai buna a bateriei și nu se viruseaza.În al treilea rand are ios 8 care e peste lollipol 5, părerea mea.Un dezavantaj minor la iphone, se îndoaie. Daca îi cumperi o husa și îl ți într geanta sau intru buzunar mai mare nu pățește nimic.

| Violetta4321 a răspuns (pentru Dacid):

Bună! Ești mulțumit/ă de camera frontală a telefonului? Și eu aș vrea să-mi achiziționez unul, dar am îndoieli în privința camerei frontale, care e destul de mică.