| BlackEdition a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de cum pot sa-mi scot codul de sigurantade pe un Samsung Galaxy S5? Adica sa l dezactivez pentru ca nu mai vreau sa am cod pe el. ( codul il stiu)
Fundaa pentru cel mai bun raspuns! big grin

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Îl dezactivezi aşa cum l-ai şi activat :D
Nu ştiu Meniul pe de rost; oricum, ar trebui să ai secţiunea "Setări/Securitate" şi acolo ar trebui să ai opţiunea de a activa/dezactiva codul de siguranţă...
Vezi detalii în Manualul de la linkul :
http://downloadcenter.samsung.com/......150109.pdf

Toate cele bune!

| Klandestin a răspuns:

Cauta pe net, asa greu e? Unde-va pe la setari-securitate... cauta si tu.