| Coke2015 a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de telefoane. Care este dezavantajul la un telefon dual-sim? Am auzit ca isi pierde din semnal daca este dual-sim...dar in mare parte pe eMAG sau pe alt site, sunt multe telefoane dual-sim. Care este dezavantajul?

5 răspunsuri:
| Antonescu_Constantin_1991 a răspuns:

Nu este adevarat!
Am avut foarte multe telefoane duallsim
Gen j5 2015 duall
X3 soul lite duall
P6 duall
Absolut nici o problema!

| Betty12345678 a răspuns:

Nu cred ca e asa, eu nu am patit.

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Si eu am avut mai multe dar nu am vazut niciun dezavantaj la ele in afara de faptul ca trebuie sa selectezi de pe ce SIM suni sau trimiti SMS. Dar e dual SIM deci asta e normal.

| Coke2015 explică (pentru Antonescu_Constantin_1991):

Ok! Multumesc mult!

| OnePiece a răspuns:

Pe dual sim la a doua cartela de obicei ai doar 2G si nu poti folosi slot microSD.