| Search69 a întrebat:

Am o intrebare de balck friday toate telefoanele o sa fie la reducere? Adica pe eMAG am auzit ca o sa fie cam 10..cam putin dupa parerea mea. De exemplu la Allview pe site o sa fie toate la reducere? (site-ul official cu telefoane). Sunt nelamurit.

4 răspunsuri:
| DjSheepyOfficial a răspuns:

Din catae stiu asa zisa reducere se face la toate produsele nu doar la unele.

| Search69 explică (pentru DjSheepyOfficial):

Esti sigur? Vreau sa imi cumpar un telefon de black friday si nu stiu daca sa mai astept pana atunci.

| DjSheepyOfficial a răspuns (pentru Search69):

Sincer sa fiu acea reducere mie unu mi se pare o vrajeala or sa ridice preturile cu cateva sute de lei inainte de balck friday iar la reducere o sa fie tot pretul normal poate cu 5/10 lei mai putin. mai poti cauta sunt multe site online care vand telefoane noi. eu m-a luat unul de pe : telefonultau.eu si sunt foarte multumit de el si mai ales de pret la eMAG erea 1600 lei iar de la ei l-am luat cu 1450si nu erea nici o zi importanta

| Search69 explică (pentru DjSheepyOfficial):

Si pe acel site este cu 20 de lei mai ieftin telefonul dar transportul e 18 lei..deci tot acolo iesi. sad.