| oltenasu2010 a întrebat:

Am si eu o mica nelamurire, am incercat sa activez o noua extraoptiune la cartela FROG, si am observat ca am o extraoptiune,, oferta speciala de loialitate", care este cu doar 3 euro si are 1000 de min in frog, 500 min+sms in cosmote si 50 min nat. As vrea sa stiu de la cei care au activato recent daca aceasta extraoptiune este valabila o luna intreaga, deoarece am observat ca in extraoptiune scrie ca este pana pe data de 18.12. 2013 ( Azi suntem in 11.12. 2013), deci nelamurirea mea este daca este valabila o luna sau este doar o saptamana. Multumesc

1 răspuns:
| ElenaIsabella02 a răspuns:

E valaila din momentul in care ai activat extraoptiunes pana pe 18.Deci cred ca 15 zile sua o luna.Nu exista extraoptiuni de o saptamana =]]