| TurcuVlad a întrebat:

am si eu o problema am intrat astazi in setari-General-restore si am dat nu stiu ce pe acolo sterge nu mai stiu ce si mi s-a inchis telefonul si imi apare doar sigla de la Apple am incercat sa-l reformatez cu iTunes dar imi da eroarea 1015 va rog frumos ajutati-ma... ma refer la iphone 3gs

5 răspunsuri:

Baga-l in recovery mode( tii apasat butonul home+butonul pornire oprire pana apare sa il conectezi la iTunes ) si ii dai restore din iTunes.

| TurcuVlad explică (pentru iOSi):

Ti-am zis ca imi da eroarea 1015. am incercat si asta

Cand apare marul ai incercat sa il lasi asa ceva timp?

| TurcuVlad explică (pentru iOSi):

Da-mi te rog add pe skype s1l3nt.2012 sau pe mess : s1l3nt.2012@yahoo.com

| TurcuVlad explică:

Nu stie nimeni.sad?