| Tuderlus a întrebat:

am uitat parola la mail si la Icloud si nu am dat la Iphone 5S Restart ca din fabrica si imi cere sa activez contul de icloud cum il pot Dezactiva dau funda daca ma ajutati.

3 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Recupereaza-ti contul de icloud, nu poti sa treci de acea activare decat daca te loghezi pe telefon cu contul... si mai apoi doar poti sa-l dezactivezi. (Securitatea asta de la Apple pune bete in roate uneori)

| Tuderlus explică (pentru CuriousStuff):

Problema este ca am uitat si parola la email

| CuriousStuff a răspuns (pentru Tuderlus):

Recupereaz-o cumva. Daca nu reusesti telefonul poti sa-l vinzi pentru piese. Nu mai ai ce sa-i faci. Securitatea de la Apple e foarte buna, si sa reusesti cumva sa treci de pasuri asta ar insemna sa le hack-uiesti securitatea. Chestie care nu e imposibila, dar trebuie sa ai cunostinte temeinice in domeniul asta (al hacking-ului)