| myhay144 a întrebat:

am un Allview p5 alldro,cumparat de curand,toate bune si frumoase merge bine in afara de camera foto,nu le face la rezolutie mare parca ar merge numai pe vga, chiar daca o dau pe 3 5 sau 8 megapixeli fotografiile nu sunt facut la dimensiunea care ar trebui sunt foarte mici,se vede ca sunt facute pe vga, intrebarea mea este alta daca aveti idee daca camera este defecta.sau o fi vreo problema de soft.am android 4.0.4 astept raspuns

1 răspuns:
| Andreeaa24 a răspuns:

Heiii.eu am acelasi telefon si pot spune ca sunt extrem de multumita de el si de pozele facute, incearca sa faci cu camera de spate care e in HD...nu stiu ce sa zic, daca nu merge incearca sa te duci la cineva care se pricepe, poate ai intrat undeva si s-a dereglat.Mie imi merge bine, sper sa rezolvi si tu! Baftaa:*