| Moscu-calianu_Speranta_1982 a întrebat:

AM UN Samsung galaxy s4.Am cazut aici dar nu are nici o zgarietura. Când am vrut sa=l folosesc am observat ca nu se deschide...ma rog este deschis dar tot ecranul e negru..tot ecranul. daca dau pe butonul de sonor se aude.Am androidul 5.0.1.Ajutati-ma va roog!

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil, este vorba de un defect intern - poate vreun contact la display sad

Oricum, trebuie să mergi cu telefonul la un Service pentru diagnosticare!

Toate cele bune!

| K0sti a răspuns:

Unde ai cazut?