| BreckMan a întrebat:

Salut TPU
Am un Samsung Galaxy S4 de ceva vreme si cand intru intr-o aplicatie si stau ceva minute se stinge.Bateria arata ca ii incarcata si nu imi da atentionare pentru baterie ca ar fi descarcata. Daca ii incarcat pana la 100% daca stau pana pe la 80% se stinge.

Cine ma poate ajuta sa lase aici un mesaj!

1 răspuns:
| Gsm_Ovidiu_1987 a răspuns:

Multe persoane au patit asta cu GS 4 si in 99% din cazuri a fost bateria de vina. Cumpara una noua omologata si nu vei mai avea probleme.
Pentru alte nelamuriri si probleme ma poti gasi si pe FB, Ovidiu GSM.
O zi buna!