| Lucian_Cornea_1989 a întrebat:

am un Sony xperia z si nu imi merge butonul de stingere aprindere a ecranului ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| PandaGirl98 a răspuns:

Am avut si eu problema asta. am fost sfatuita sa-l resetez la setarile din fabrica, iar daca nu merge sa-l trimit la service. la mine nu a mers nici una nici alta, dar poti incerca. ca sa-l deschid il bagam la incarcat sau ii scoateam bateria si apoi il deschideam la loc...bafta!

2 răspunsuri:
| Lucian_Cornea_1989 explică (pentru PandaGirl98):

Si tu ai avut xperia z? aha mersi tare mult

| PandaGirl98 a răspuns (pentru Lucian_Cornea_1989):

Nu, HTC Wildfire S, dar nici mie nu mie se deschidea mereu big grin