| iAMVi a întrebat:

Am un telefon Homtom ht17 si imi face ceva probleme, in orice player as rula vreun video, Youtube, Facebook, browser, se pune clipul pe pauza singur, dau play, dupa o secunda se opreste iar singur, uneori nici nu apuc sa apar play ca se pune instant pe pauza. Aveti idee ce ar putea fi? In afara de faptul ca e chinezarie laughing Poate vi s-a intamplat si voua.
PS: are toate actualizarile la zi si resetare la setarile din fabrica recent facuta

1 răspuns:
| Stefan831 a răspuns:

Cumva cand scrii, nu are momente cand as apesi o litera si apar doua la fel? Ma gandesc sa nu ia touch-ul doua atingeri instantanee si sa dea comanda de pauza. Daca face asa pe orice player... Nu stiu ce sa zic.