| shine12345 a întrebat:

happy
am un telefon Huawei ascend g610 și are folie de protecție pe ecran ) Deci o prietenă răsfoind prin folderele cu poze a făcut 2 zgîrieturi destul de mari pe ecran cu "ghearele" ei...
Dacă schimb folia de protecție o să se mai vadă? țin să spun că în zona zgîrieturii se vede multicoloră pe display dacă mă înțelegeți, dau fundă, am nevoie urgent de răspuns, scuzați categoria

Răspuns Câştigător
| ŞasăCaiFrumoşi a răspuns:

Daca sunt facute cu unghiile si nu sunt "adanci" cu siguranta o sa dispara daca dai folia joswinking. Succes!

3 răspunsuri:
| coztel5437 a răspuns:

Doar folia e zgariata, nu te panica

| MultiCore a răspuns:

Așa pățesc și eu cu foliile de protecție. Nu cred că a trecut prin folie zgârietura, ăsta fiind rolul ei. Dacă te incomodează tricolorul zgârieturii, o poți da jos și o poți schimba fie singură după ce ai cumpărat una, fie îi rogi pe cei de la un magazin specializat.

| shine12345 explică:

Va multumesc tuturor, cred ca pot sa. stau linistita happy