| ixan a întrebat:

Am un telefon Lg KP502 si am gasit niste site-uri de unde am descarcat cateva jocuri pentru telefon dar cand am vrut sa ma joc pe ele imi spunea: acest tip de fisier nu este acceptat. ce trebuie sa fac? dau funda.

Răspuns Câştigător
| biancamihaela89 a răspuns:

Nu poti sa faci nimic, pur si simplu nu sunt acceptate in telefon. Nu pot fi deschise... Cauta pe internet jocuri speciale pentru telefonul acela.

1 răspuns:
| Andrei1099 a răspuns:

Acele jocuri sunt in format swv si trebuie instalate altfel, eu am reusit. Cele jar apar in jocurile mele si cele swf in Flash demos