| cristiboy2011 a întrebat:

am un telefon mobil Orange Boston de 2 ani si ieri in parc l-am scos sa ma uit cat este ceasul si l-am vazut inchis.
Am crezut ca este epuizata bateria dar dupa ce l-am bagat la incarcat, s-a incins rau, l-am resetat si nu se aprinde display'ul
Touch'u merge si suntetul, cand il aprind am sunetul de pornire dar ecranul nu face nimic...
Va rog sa ma ajutati urgent, multumesc mult!
Dau funda :X

Răspuns Câştigător
| snzpaul a răspuns:

2 ani, nu cred că s-ar strica așa repede display-ul.
Încearcă să vorbesti cu cei de la Servicii cu Clienți Orange, ar trebui să aibă informații despre ce au în stoc, mai ales că e marfă proprie.
Sună la 411, pentru servicii.

3 răspunsuri:
| Andrey758NX a răspuns:

Cred ca trebuie sa schimbi displayul

| elisa820 a răspuns:

Eu cred ca telefonul s-a stricat.Eu din cate stiu un telefon tine minim 2 ani!