| Upz0r3 a întrebat:

Am un telefon nokia n97 mini si odata am vorbit la telefon cam mult dar bateria era pe la jumatate, apoi l-am lasat 10 min si cand am vrut sa vad cat este ceasul era inchis, am vrut sal aprind si nu se aprinde... l-am pus la incarcat dar nici asa nu se aprinde doar cand ii pun castile sau il conectez la PC se aprinde ecranul alb si se inchide imediat cam o secunda dureaza.Care ar putea fi problema si cum sa o rezolv? Mentionez ca nul citeste nici calculatorul, bateria este full.

1 răspuns:
| Mikeeey a răspuns:

Cu singuranta ti sa sricad dispaly-ul asa am patit si eu si a trebuit sa il duc la reparat(dar daca ai garantie la el ai noroc)plz funda