| apkion a întrebat:

Buna am nevoie de raspunsuri! Urgent
1.De ce nu se aprinde telefonul meu mobil pina la urma
am un NOKIA Asha 300 si cin d il aprind nu se aprinde pina la urma. Ecranul se stinge, se aprinde de vreo 4 ori si se stinge iarasi
2. ajutati-ma va rog am nevoie!

2 răspunsuri:
| 1791997 a răspuns:

Deoarece ma ocup cu electronica iti pot spune ca e de la baterie, posibil sa nu faca atingere "masa" bateriei (clamita din mijloc) incearca sa schimbi bateriea si sa vezi cum se comborta, daca nu iti recomand sa te duci la un service GSM, bafta happy

| apkion explică:

Multumesc dar mai vreau pareri nu stiu vreau sa nu cumpar degeaba o baterie

accest telefon afost spalat cu masina de spalat dar l-am uscat bine dar dupa asta sa intimpalt