| klSilent a întrebat:

Am un telefon Samsung SGH-F480 si nu imi merge INTERNET-ul pe el.Mentionez ca i-am facut setarile de la site-ul lor ORANGE si mi-au dat sms.Am facut tot MB am si am testat am pus cartela la alt telefon si merge.Intru pe net pe google oriunde si scrie "DNS FAILED".Nu stiu ce inseamna dar va rog din tot sufletul ajutati-ma!

DAU: FUNDA + VOT!

7 răspunsuri:
| AdelinaLina a răspuns:

Telefonul tau e adus din alta tara? Daca da trebuie sa mergi sa-l decodezi.

| Coso_Cosmin_1994 a răspuns:

Salut. Incearca sa schimbi conexiunile la net eu am mai multe Orange live Orange internet ceva de genu,, si vezi care iti merge la fel am patit si eu. Succes!

| klSilent explică (pentru AdelinaLina):

Nu nu e din alta tara!

| klSilent explică (pentru Coso_Cosmin_1994):

Cosmin iti promit ca incep sa fac toate variantele! Daca va merge ai FUNDA + VOT! Si mersi pentru raspuns la amandoi!

| Coso_Cosmin_1994 a răspuns:

Nu ai pentru ce, Sper ca te-am ajutat!

| klSilent explică (pentru Coso_Cosmin_1994):

Nu m-ai ajutat de loc scuze...

| Coso_Cosmin_1994 a răspuns (pentru klSilent):

Na, asta e pana la urma sper ca o sa reusesti happywinking good luck!