| badb0y a întrebat:

Salut TPU
Am un telefon Sony Ericsson w150i
Cum pot adauga jocui pentru el prin cablu de date?
Cn raspunde corekt funda...
Repede

Răspuns Câştigător
| andrywtzu a răspuns:

Da! jocuri poti pune prin cablu de date! iti recomand sa iei jocurile de pe mobile9 iar daca telefonul tau e pe android foloseste google play!
pentru mobile9:
te duci pe site, iti selectezi ce telefon ai din lista, dai pe apps, gasesti jocul dorit, apesi click pe el si o sa iti apara in dreapta o fereastra cu download in pc parca il salvezi oriunde in calculator, si ti-l transferi pe telefon prin cablu de date
SUCCES!

1 răspuns:
| badb0y explică:

Da dar unde il bag in telefon in ce folder ca asta nu stiu ca jocuri am