| RazvanZV a întrebat:

am un telefon Sony xperia m2, si mi-am reincarcat de curand telefonul, am mesaje dar nu pot sa trimit. De ce? Am tot cautat raspunsul pe internet si am incercat sa schimb SMSC din Informatii telefon, dar cand dau update imi da update error, stie cineva vreo solutie? Dau funda

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Buna, cel mai indicat e sa te duci la un Vodafone sau cosmote. Poate sunt niste satari pe cartela sau din telefon care iti interzic sa trimiti mesaje.