| pepsyl3m0n a întrebat:

Mi-a facut tata cadou un telefon Sony Xperia E1 cumparat din Italia.
Acum am o problmea, vorbeam prin mesaje si deodata se stinge telefonul si cand il deschid iar incepe sa vibreze.
Imi vibreaza telefonul de azi-dimineata si nici nu pot sa trimit mesaje, nici pe internet nu pot intra...
Garantia o am in Italia, deci nu pot face mare lucru.
Stie careva care este problema, si daca aveti si o rezolvare e perfect.
Va multumesc, astept raspunsuri!

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Vibreaza nonstop sau cum?

| pepsyl3m0n explică (pentru sltlp):

Da vibreaza de 2 zile non-stop...

| sltlp a răspuns (pentru pepsyl3m0n):

Pentru inceput, incearca o resoftare. Daca problema persista, mergi la un service gsm. Pentru resoftare, cauta pe net Sony Update Service.

| cristimihailov a răspuns:

Ia-l la plimbare pana la un centru de reparatii telefoane.