| monis70 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati. Am reusit sa brick-uesc un telefon Sony xperia t. Am incercat sa fac un root si din cauza unei furtuni s-a luat curentul. Telefonul nu mai raspunde la nimic si nici calculatorul nu il mai recunoaste. Se mai poate face ceva sau v-a trebui sa il trimit la service.

Răspuns Câştigător
| qwertyasdf1234 a răspuns:

Daca nu se porneste n-ai ce sa ii faci.
daca telefonul inca mai porneste scoate-i cardul sd si baga-l intr-un alt telefon si pune pe el rom-ul stock si incearca sa il instalezi