| PkFr a întrebat:

Am un telefon Vodafone smart 1 si am uitat parola (nu e model) cum pot sa fac sa scot parola sau nu stiu... va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| davidtm a răspuns:

Pasul 1.stinge telefonul
2. Apasa butonul power(cel de sus)si butonul volum +(butonul de volum care dai mai mare volumul)
amandoua de o data si le lasi cand iti apare un robotel pe ecran.
3.selecteaza cu butonul volum "wipe data/factory reset"ceva de gen.
4. apasa cu butonul power pentru a selecta.
5. dupa alegi cu butonul volum "reboot sau reboot system now"..si dupa apesi butonul power
6.asteapta..ai telefonul ca nou!
funda?

4 răspunsuri:
| gabycovaci5 a răspuns:

Nu poti sa-i faci nimic....imi pare rau pentru tine

| davidtm a răspuns (pentru davidtm):

Sa-mi zici ce n-ai inteles..astept raspuns de la tine

| PkFr explică (pentru davidtm):

Ms multt happy

| davidtm a răspuns (pentru PkFr):

N-ai pentru ce.imi place sa ajut oameni, sa-si repare telefoanele.