| Light_Denys_1986 a întrebat:

am vazut acest videoclip :https://www.youtube.com/watch?v=sKD95-Hcl-0, si nu am idee cum ii merge Metin2 pe Telefon, sau e Fake, cine ma poate lamuri dau FUNDA!

3 răspunsuri:
| Iasmina_Amalia_1993 a răspuns:

Nu are cum sa fie deoarece Metin este doar pentru calculatoare, si nu exista pentru telefoane, sper ca te-am lamurit. Funda? happy

| 1791997 a răspuns:

Este metin2 pe telefon""doar pe anumite telefoana!""

| PuF1zoR a răspuns:

Am vazut si eu asta dar, el are Team Viewer pe telefon si pe pc si s- conectat si de asta ii merge happy sper ca te-am ajutat