| Darabana_Alexandru_Mihai_2000 a întrebat:

Are cineva telefonul mobil Evolio M5, dual sim? Daca il aveti imi puteti spune daca este bun,daca isi merita banii? M-ar interesa in primul rand camerele daca sunt bune si daca, chiar filmeaza full-hd....si ecranul si restul telefonului daca este rezistent la cazaturi. Vi sa intamplat sa vi se sparga ecranul de la o cazatura inutila? As vrea sa stiu daca se merita sa-l cumpar. Ar costa in jur de 330 lei. Va multumesc!

1 răspuns:
| FlorinCiokan a răspuns:

Salut. Nu am acest telefon dar iti pot spune dupa cunostintele mele ca e un Telefon bunicel.
Are niste specificatii medii.
Camera de 8MB Full HD eu zic ca filmea binisor. Dar la acei bani nu il cumperi ca sa inlocuiesti un aparat de filmat.
1GB Ram 8GB Stocare e bine! Rezolutia display-ului e cam slaba dar e de calitate e IPS LCD.
La 329 lei merita absolut! E chiar elegant. si specificatii modeste.