| DanielNinu a întrebat:

as avea si eu o problema eu mi-as dori tare mult un Samsung galaxy s3 dar nu mi-l permit si as vrea sa stiu daca cineva mi lar face cadou dar sa nu radeti de mine sau sa va bateti joc de mine va rog ca eu vorbesc serios.

Răspuns Câştigător
| 000MadMAX000 a răspuns:

Fara suparare dar de ce ar vrea cineva mai ales din tara asta sa iti faca tie cadou un telefon de 20 mil, nimeni nu iti da moca nici un Nokia simplu, sfatul meu e sa strangi bani sa vinzi ce nu iti trebuie de prin lucruri si sa iti cumperi tu ce iti doresti gasesti cu 14-15 mil.

3 răspunsuri:
| Manuela18 a răspuns:

Sa inteleg ca problema este ca ti-ai dori un smarphone? Sa stii ca la ora actuala oamenii chiar au probleme adevarate, stii tu, saracie, foamete, mizerie, altii sunt someri. Astea chiar sunt probleme. Nu rad de tine pentru ca oricine ar vrea, la o adica un telefon nou. Cadou ti l-ar putea face o persoana care e mai instarita ca tine si face parte din familia ta, nu cred ca un strain te-ar ajuta. Sau ia si strange bani singur. Bafta!

| DanielNinu explică:

Mai acu voi chiar mati crezut.....eu am vrut sa vad care ma injura mie nu imi place miloaga dar oricum mersi pentru raspunsuri (si casa fiu sincer nici eu nu as da la cineva un telefon scump pe degeaba)

| oneofkind a răspuns:

Serios? nimeni nu iti va da un astfel de telefon cadou laughing Acum nu imi bat joc de tine sau ceva de genu, doar iti spun parerea mea, daca chiar vrei acest telefon iti recomand si il iei din strainatate, sunt mai bune si mai ieftine, de ex: in Germania costa vreo 300 de euro...