| Andrei1499 a întrebat:

As dori sa achizitionez urmatoarele telefoane: Samsung galaxy S II, Iphone 4, Htc One S.
Care este mai bun si de ce din cele 3?
Daca mai aveti sugestii mai spuneti-mi dar sa fie pana in 1800 lei!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| COOLboY a răspuns:

Pai, Galaxy S II. Dar daca vrei ca telefonul sa fie rezistent, iti recomand Motorola XT910 RAZR a carei carcase este facuta din acelasi material din care sunt facute si vestele ani-glont. Are procesor la fel de rapid ca SII, ecran amoled...
Daca vrei ca durata de viata a bateriei sa fie mai lunga, aunci iti recomand Motorola RAZR MAXX cu o baterie de 3300 mAh.
DAR CEL MAI MULT ITI RECOMAND LG OPTIMUS 4X HD cu procesor QUAD-CORE de 1.5 Ghz.

3 răspunsuri:
| ionut_5013 a răspuns:

Parerea mea este ca Samsung galaxy S II e mai bun ca celelalte 2.Este doar parereawinking dar incearca sa cauti pe internet detalii despre toate 3 ca sa vezi care ar fi mai bun.

| smecheru20 a răspuns:

Iti poti lua un Sony xperia s are un dual core de 1, 5 si camera de 12 mp il gasesti 16 mil pe alex-gsm.ro si are ecran mai bine ca toate cele sus happy daca nu vrei xperia atunci HTC one s

| AlexandruUrsachi a răspuns:

Salut,

Dupa parerea mea, Samsung Galaxy S II este cel mai bun telefon dintre toate care le-ai spus tu si dintre toate modelele de telefoane pana in 1800 ron.

Procesorul este Cortex A9 Dual core de 1200 MHz ( procesor cu 2 nuclee ). Memoria interna a telefonului este de 16 GB dar suporta si un card de memorie de pana la 32 GB. Camera foto are 8 MP, face poze superbe ( parerea mea ). Display SUPER AMOLED PLUS HD, are o diagonala de 4.3 inch. Telefonul vine cu aplicatia preinstalata Document Viewer, poti vizualiza documente PDF, WORD etc. Poti lua aplicatii gratuite de pe Google Play si Samsung Apps, iar accesorii se gasesc o gramada pe piata.

Uite si cateva magazine online care vand Samsung Galaxy S II, compari preturile de la toate si cumperi de la magazinul care il vinde mai ieftin :) :

http://bit.ly/P0SB1g
http://bit.ly/RGcR4G
http://bit.ly/RmdQpX
http://bit.ly/RGdafT