| MaxKiller911 a întrebat:

As dori sa-mi cumpar un telefon nou si nu ma pot decide...
As vrea sa-mi achizitionez un Samsung Galaxy SIII sau un HTC One X, dar nu stiu care este mai bun.Voi ce parere aveti? Sau daca mai stiti telefoane de genul si care sa nu depaseasca 1650 ron v-as ruga sa imi spuneti. DAU FUNDA!

6 răspunsuri:
| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Eu iti recomand telefonul HTC one x pentru ca este superior Samsung-ului din urmatoarele puncte de vedere:

- procesorul functioneaza la o frecventa mai buna (de 1700... fata de 1400 la Samsung)
- are o rezolutie mai buna de 1920 cu 1080
- camera secundara este mai buna
- bateria este mai durabila

Totusi, sfatul meu este ca inainte de a lua o decizie sa arunci o privire peste parerile celor care au cumparat deja telefon. Le poti gasi aici : http://bit.ly/1bUtIiN

| MaxKiller911 explică:

IN primul rand procesorul lucreaza la o frecvenţă de 1500 mhz, baterianu este in niciun caz mai durabila, si nu intrece S3 la performanta, m-am convins azi cand am vazut niste benchmark-uri.

| Generalul a răspuns:

Eu recomand Samsung, dar nu pot fi obiectiv, pentru ca majoritatea telefoanelor mele au fost Samsung happy

| AdyAdrian26 a răspuns:

Iti recomand Samsung Galaxy S III

| HitchSS7 a răspuns:

Multi oameni au impresia ca SIII ul este unul dintre cele mai bune telefoane avand in vedere raportul calitate pret. Dar asta e datorita publicitatii excesive tongue
Since iti recomand HTC One -ul, multi prieteni il au si sunt foarte multumiti big grin si daca nu ma insel intrece SIII la performanta!

| MadalinaDirjan a răspuns:

HTC One X vreau si eu dar am auzit ca mai bun este S 3. Si cumpara ce iti place nu ce zice altul happy Funditaa? :}