| lex1993 a întrebat:

Motorola FIRE vs SAMSUNG GALAXY MINI?

Care este mai bun dintre cele doua telefoane deoarece as dori sa achizitionez unul dintre acestea?

Daca aveti unul dintre voi aceste modele va rog sa imi dati mai multe detalii.

Va multumesc!

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ambele sunt bune...dar cred ca merg pe mana la galaxy mini

| davidtm a răspuns:

Auzi frate tu nu pui mOTOROLAlaughing cu galaxy funda?

| Yuuuki a răspuns:

Motorola fire este mai mult un telefon de bussines (mail, net, mesaje(SMS/MMS) cu android 2.3(Gingerbread).
Samsung galaxy MINI este un telefon multimedia (poze/internet/muzica/aplicatii) androdi 2.2 (Froyo). Sincer eu as alege Samsung galaxy mini. Uite niste linkuri cu specificatiile telefoanelor
SGM http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_mini_s5570-3725.php
Motorola Fire http://www.gsmarena.com/motorola_fire_xt311-4045.php
Sper ca te-am ajutat.:)

| ank a răspuns:

Eu am Motorola fire si e mult mai bun decat galaxy mini...are soft-ul exact ca galaxy s