| kikikikikikikikilovs a întrebat:

SALUT TPU
As vrea sa bag telefonul meu galaxy j3 2016 in apa, pentru 1-2 sec. Sa filmez ceva si dupa o sa i scot bateria tot
O sa pateasca ceva?

Răspuns Câştigător
| KanezuY a răspuns:

Desigur ca o sa pateasca ceva, se pot praji circuite etc... Daca tii neaparat sa il bagi in apa, pune-l intr-o punga de plastic impermeabila etansa!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am J1 si cand am vrut sa filmez sub apa, l-am bagat intr-un borcan dinsticla si am inchis cu un capac metalic. Calitatea imaginii nu a fost foarte buna (480p).

| Marius_Marius_1998 a răspuns:

Cumpara o camera acction

| kikikikikikikikilovs explică (pentru KanezuY):

A mers greu vreo 20 min, dar si-a revenit audio-ul si merge perfect acum