| Anabellasos a întrebat:

As vrea sa imi achizitionez un telefon Allview P5.
Cei care aveti sau ati luat contact cu unul, imi puteti da va rog ceva pareri?
Fac o alegere buna?

Take care!winking

2 răspunsuri:
| LioErnest a răspuns:

Http://bit.ly/136auAf asta este un model care merita!
sau asta: http://bit.ly/17klM1o. ele sunt telefoane foarte bune, nu e nimic de reprosat per total.

parerea mea ca se merita la banuti!
bafta!

| falcao07 a răspuns:

Pai am avut unul la prima impresie ti se pare WAU ce mai telefon dar nu e chiar asa adica lucreaza bine dar mai patesti sa mearga greu youtube sau daca derulezi in fata sa nu se mai auda sunetul desi per total e un telefon bun. Si la pretul la care este se merita. Eu am avut unul si am fost mutumit de el per toatal dar nu este cel mai bun telefon vazut si cam asa e si cu quad si el nu e mare difernta de P5 dar merita. Bafta multa.