| Xero a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon dar nu stiu ce sa aleg:Iphone 5 sau Samsung Galaxy S4?
Va rog dati-mi un sfat si motivati alegerea

2 răspunsuri:
| Kata_Cata_1996 a răspuns:

Eu iti recomand galaxy s4 este si mai ieftin pe unele site-uri si in plus este mult mai puternic procesor mai mare ram mai mult deci recomand s4 Samsung bate la fund iphone tongue

| doctorwho a răspuns:

Depinde la ce il vei folosi, de exemplu s4 este mai usor in jocuri/filme/net, plusul fiind ecranul mare, ios si android cam is la acelasi nivel, doar ca la android este mai usor de accesat telefonul, ios-ul este mai stabil cu mai putine probleme/erori etc. deci alegi intre sistem de operare, +design-ul de la iphone este mai solid, aluminiul fiind mai frumos, dar unii prefera plasticul, care poate fi schimbat, si batereia la fel poate fi schimbata