| Bogdan123124324 a întrebat:

Salut, as vrea sa imi achizitionez un telefon nou dar nu stiu sigur care, am aici o lista: Samsung galaxy s duos, Samsung galaxy young, Samsung galaxy fame si HTC desire 200, ca design prefer HTC-ul dar ca performanta sper sa imi dati voi un sfat, multumesc!

Răspuns Câştigător
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna,

Cel mai bun telefon ca raport pret/calitate/performanta mi se pare Galaxy S Duos ( l-am avut in 2 exemplare si stiu ce poate ), am avut si Young, dar nu mi se pare cine stie ce.Ca si concluzie ti-l recomand pe primul.

1 răspuns:
| Marianul a răspuns:

Eu zic sa mai adaugi o suma mica de bani si uite aici un telefon tare: http://www.quickmobile.ro/......white.html