| ClaudiaMaria114 a întrebat:

As vrea sa imi pun jocuri pe telefon, dar nu merge, nu stiu ce au, am pus doar un joc si asta merge, se numeste "Feel Dock Blox"
Stiti ce jocuri mai pot sa trag care sa mearga?
Am un telefon Allview Simply5 S5
https://www.youtube.com/watch?v=lWBh5X1w2ZY
Va rog mult! Dau Funda!

1 răspuns:
| RaduTN a răspuns:

Acel telefon nu este pentru jocuri, eu zic sa-ti cumperi un telefon cu android, daca nu-ti permiti sa-ti cumperi ceva de 5-10 milioane, poti cumpara Allview A5, este un telefon foarte bun, cu un procesor rapid, camera bunicica, ecran mare, ram insuficient, dar daca faci root telefonului o sa fie in regula, nu o sa ai probleme.

Bafta!