| Athan01 a întrebat:

as vrea sa-mi cumpar un smartphone, care sa aiba un ecran mare, dar sa nu depaseasca 600 de lei.

2 răspunsuri:
| ramona0506 a răspuns:

Salut! Intra pe www.emag.ro si dai la categoria Telefoane Mobile. In stanga iti bifezi toate chestiile care le vrei la un telefon. Bifeaza Smartphone si dai la pret ascendent. Gasesti de toate :) Ca de exemplu... Samsung Galaxy Y, sau Galaxy GIO sau HTC A310e Explorer. Astea trei sunt foarte bune, mai ales la pretul asta, sub 600 de lei. Tu uita-te pe site si vezi ce gasesti, de acolo mi-am comandat eu un Samsung Wave Y :) Nu te indoi de site, e foarte sigur si... pot sa spun ca e site-ul perfect de electrocasnice, electronice etc:D Seara faina!

| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Iti recomand :Samsung galaxy mini 1 sau 2 (nu e mare ecranul dar sunt foarte bune)Samsung galaxy gio, Samsung galaxy fit, LG optimus one, etc