| ZexyZek a întrebat:

As vrea sa stiu daca exista vreo aplicatie pentru Samsung galaxy Xcover GT-5690 (nu am root) ceva gen Game killer, CIH, Game Guardian... Dar sa mearga fara Root.

Va rog mult!
Dau funda

1 răspuns:
| Ibanez a răspuns:

Nu este nici un program de genul asta, am cautat si eu mult, desi mai bine imi rupeai capul decat sa imi rootezi telefonul, am facut-o laughing si pot sa zic ca merge bine in continuare, si am o gramada de aplicatii instalate, si pot face o gramada de chestii noi. Mai bine ti l-ai instala si tu. Daca androidul tau e 2.3.6 cauta pe youtube cu msa rootezi un Samsung galaxy s2 mini. si o sa mearga perfect! Daca ar 4+ va trebuii sa cauti cum sa pui android4+ de telefoane rootate. Merge, iti garantez eu, am incercat cu multe samsunguri! funda?