| erdeivlad a întrebat:

As vrea sa stiu daca sunteti multumiti de iPhone 5 si daca se merita sa mi-l cumpar?

Răspuns Câştigător
| JokerHoker a răspuns:

Eu zic, ca merita sail cumper pe NEGRU (deoarece ete mai stilat si poti sa folosesti si IOS 7 pe el ca nu arata urat.)

post sa til cumperi fara probleme deoarece nu vei regreta si daca te uiti pe Youtube sa vezi ca est mai rezistent decat Samsung Galaxy S4 care sete foarte laudat...

FUNDA! 1@@@##$$

6 răspunsuri:
| alexx102428 a răspuns:

Am fost la un prieten bun de al meu si mi-a aratat cum se foloseste.Am invatat cum sa te joci pe el surbay surfes e foarte frumos.Dar bineinteles pretul e pe masura

| AlexaSiAtat3 a răspuns:

Parerea mea este ca Samsung S4 este mult mai bun.La Iphone camera este de 8 Mp, iar la S4 este de 13 Mp.

| BornToDie9108 a răspuns:

Cred că ai nişte opţiuni mai bune, cum ar fi Samsung galaxy s3.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Mai bine ia ipod 5, e mai ieftin si nu cred ca vrei iphone doar pentru a vorbi

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru AlexaSiAtat3):

Nu conteaza atat de mult megapixelii...
Nokia 808 pureview(http://www.gsmarena.com/nokia_808_pureview-4577.php) are camera de 41 mp, dar tot nu se compara cu un aparat foto de 20 mp :P