| Ciuc_Ionut_1983 a întrebat:

Salut,TPU!

As vrea si eu niste jocuri pentru Samsung Galaxy Core 2 (dar nu de genul Subway Surfers:vreau niste jocuri faine de genul Asphalt 6, Dead Trigger,FIFA, intelegeti voi).Sa nu fie LAG:sa ma simt bine cand joc.

Multumesc foarte mult!

1 răspuns:
| AlexL28 a răspuns:

Asphalt 8, Call of Duty
Need For Speed Most Wanted
pe ultimul chiar il recomand, daca ai telefon care-l duce. Acum are o reducere de vreo 85% si e la vreo 4 lei. Poti alege sa-ti vina cei 4 lei pe factura Orange daca n-ai card, jocul e prea fain sa ratezi oferta asta daca telefonul tau il poate duce.