| Adrian2100 a întrebat:

Astazi am primit un apel de la un numar din berlin si vorbea un robot gen you google code verification is etc..Eu nu mi-am facut cont cu nr de telefon pe niciun site nu vad de unde ar putea veni acest apel. Aveti idee? Numarul este ceva de genul +493019999 si inca 6 cifre.

1 răspuns:
| simpluone a răspuns:

Nu te speria. Se pare ca cineva a introdus gresit numarul de telefon cand si-a facut contul si a uitat parola si incearca probabil sa o recupereze. Problema este ca daca a dat verificare prin telefon atunci te va suna pe tine robotul sa-ti spuna codul. O sa-i treaca repede.