| Enemy112 a întrebat:

astazi am primit un Samsung Galaxy Note 8 de la un prieten si cam am o problema cu el, se incinge super repede, telefonul are 1 an vechime doar si nu a tras omul de telefon incat sa ii cauzeze incalzirea procesorului sau stricarea bateriei, se incalzeste pe partea stanga in mijloc destul de repede, la 2-3 minute de utilizare, insa nu am aplicatii deschise, doar Facebook-ul sau mess-ul, am instalat in telefon doar mess insta si Facebook, stie cineva care ar putea fi problema si daca as putea rezolva?

4 răspunsuri:
| jeffdragos a răspuns:

Resetează telefonul la setările din fabrică

| Enemy112 explică (pentru jeffdragos):

Jeffdragos, a fost resetat

| Ineys a răspuns:

Garantie/service.

| Demidol a răspuns:

Daca are doar un an, ai garantie. Cere prietenului actul si mergi in service.